До Чехії на випробування прибув перший екземпляр найсучаснішого надшвидкісного поїзда Avelia Horizon виробництва компанії Alstom.

 

 

 

 

На залізничному полігоні у чеському Велімі відбуватимуться ходові тестування поїзда. Випробування поїзда на високих швидкостях триватимуть до літа 2023 року.

Головний вагон нового Avelia Horizon вперше було представлено у французькому Бельфорі в кінці травня поточного року. Даний рухомий склад є надшвидкісним поїздом TGV M четвертого покоління.

 

 

 

 

Завдяки більш компактній, спрощеній та оптимізованій архітектурі, поїзд матиме нижчі витрати на виробництво та обслуговування, при цьому місткість поїзда збільшиться на 20% – 740 сидячих місць порівняно з 600 у нинішніх дворівневих вагонах.

Система рекуперації та більш аеродинамічна форма носа дозволять загалом економити близько 20% енергії.

Крім того, французький виробник рухомого складу заявляє про безпрецедентну модульність нового поїзда, що дозволяє регулювати кількість вагонів відповідно до точних потреб ринку – 7, 8 або 9, перетворювати зони відпочинку 1-го класу на зони 2-го класу і реконфігурувати їх, додаючи або видаляючи сидіння або зони зберігання велосипедів та багажу.

Потяги розраховані на чотири системи струму та можуть курсувати у різних країнах Європи.

 

 

 

 

 

Про це повідомляє  CityTrans з посиланням на ЦТС

Позначки: , , , ,