Краща муніципальна програма України з розвитку міської мобільності  отримає

REGIO CITY TRANS AWARD

Нині сімдесят відсотків населення України проживає в містах. Кровоносною системою для міста є транспорт та інфраструктура, які визначають час і швидкість переміщення в просторі.

Місто, що має високорозвинену, розгалужену транспортну інфраструктуру та якісний доступний громадський транспорт, не лише покращує якість життя та рівень мобільності жителів, а й дбає про розвиток та інвестиційну привабливість всього регіону.

Пропонуємо визначити міста, які найкраще, у найбільш оптимальний спосіб вирішують питання мобільності мешканців, враховуючи їх потреби з точки зору часу, комфорту, вартості, доступності та зменшення негативного впливу на довкілля.

Кращі практики реалізації концепції сталої мобільності

мають бути

доступними для наслідування та поширення

Тому під час урочистої церемонії відкриття Міжнародної виставки CITY TRANS & PARKING відбудеться нагородження REGIO CITY TRANS AWARD кращої муніципальної програми України з розвитку міської мобільності.

А під час ділової програми CITY TRANS & PARKING  будуть розглянуті реалізовані регіональні кейси за категоріями:

ІНФРАСТРУКТУРА: розбудова дорожньої інфраструктури та мікромобільності, створення публічних просторів, паркування.

Як міста адаптують та розвивають наявну транспортну інфраструктуру відповідно до зростаючих темпів забудови та потреб міста? Пропонуємо врахувати залучення громади та інституцій до розробки транспортних схем, пошук інвестицій.

ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ:

Як міста оновлюють рухомий парк, як інтегрують приватних перевізників в загальну систему громадського транспорту міста, змінюють ефективність регіональних транспортних компаній та впроваджують зміни місцевої регуляторної політики?

Переконані, країна має знати про кращий досвід вирішення питань громадського транспорту!