Міжнародна виставка CITY TRANS & PARKING ставить перед собою амбітну мету зробити українські громади більш мобільними, зручними та комфортними для громадян.

Дороговказом у цьому має стати досвід міст, які найкраще, у найбільш оптимальний спосіб вирішують питання оптимізації переміщення мешканців, враховуючи їх потреби з точки зору часу, комфорту, доступності та зменшення негативного впливу на довкілля.

За підтримки Корпорації підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» під час урочистої церемонії відкриття Міжнародної виставки CITY TRANS & PARKING було названо кращу муніципальну програму з розвитку міської мобільності у 2021 році:

REGIO CITY TRANS AWARD 2021

отримало місто Полтава

за найвищі темпи оновлення електротранспорту, відповідно покращення якості пасажирських перевезення та зниження емісії парникових газів.

У 2021 році КП «Полтаваелектроавтотранс» за кредитні кошти від ЄБРР оновило рухомий склад тролейбусного депо, придбавши 1 тролейбус на кожні 14 тис. мешканців, що є найкращим показником в Україні. Підвищення привабливості громадського транспорту Полтава визначила одним з пріоритетів Плану сталої міської мобільності. Саме активна робота над реалізацією цієї задачі допомогла Полтавській міській раді отримати нагороду REGIO CITY TRANS AWARD.

Кращі практики реалізації концепції сталої мобільності

мають бути

доступними для наслідування та поширення!