Залізниці Німеччини (DB) підписали з португальською компанією Caetanobus контракт вартістю 40 млн євро на поставку 60 автобусів на водневому паливі до 2026 р. -заході країни.

 

Компанія DB Regio Bus, що входить до складу DB, є найбільшим у Німеччині оператором автобусних сполучень з обсягом перевезень приблизно 470 млн пасажирів на рік. Вона має намір до 2038 р. повністю відмовитися від автобусів із дизельними двигунами.

 

Вибір DB на користь автобусів на водневому паливі обумовлений їхньою високою дальністю ходу та можливістю швидше заправки в порівнянні з електробусами з живленням від акумуляторних батарей.

 

В автобусах H2 CityGold виробництва Caetanobus використовуватимуться водневі паливні елементи, що поставляються компанією Toyota. Кожен автобус завдовжки 12 м вміщує 81 пасажира. Автобуси мають низький рівень підлоги по всій довжині салону та здатні проїхати без дозаправки від 350 км взимку до 550 км влітку.

 

Передбачено електронні системи підтримки водія, які попереджають його про небезпеку зіткнення з пішоходами чи іншими транспортними засобами. Про це повідомляє CityTrans

 

 

Позначки: , , ,