Компанія Stadler підписала рамкову угоду з італійським національним оператором пасажирських перевезень Trenitalia. Угода передбачає постачання протягом 4 років до 50 локомотивів EUROLIGHT Dual.

 

Перше постачання включає 13 локомотивів та охоплює також технічне їх обслуговування протягом 10 років із можливістю його продовження ще на два періоди по 5 років.

 

Чотирьохосні локомотиви з комбінованим приводом (живлення від контактної мережі постійного струму напругою 3 кВ та дизеля-генератора) розраховані на водіння поїздів зі швидкістю до 160 км/год, мають кузов полегшеної конструкції та осьове навантаження не більше 20 тонн, що дозволяє їм курсувати не тільки високозавантаженими, але й всіма другорядними лініями італійської залізничної мережі.

 

Локомотив обладнаний асинхронним тяговим приводом з живленням кожного тягового двигуна від індивідуального інвертора, що забезпечує високий рівень резервування та підвищує надійність.

 

Бортовий пристрій європейської системи керування рухом поїздів ETCS доповнено засобами підтримки національних систем локомотивної сигналізації SCMT та SCC.

 

Локомотиви EUROLIGHT Dual будуть використовуватися для тяги човникових пасажирських поїздів, а також як допоміжні тягові одиниці на випадок, якщо необхідно вивезти з лінії інший пасажирський рухомий склад.

 

Локомотив здатний транспортувати здвоєний високошвидкісний поїзд ETR1000 на підйомі 21% (це найбільш несприятливі умови на частини італійської мережі, що обслуговується подібними поїздами).

 

Про це повідомляє CityTrans з посиланням на інформацію ЦТС

Позначки: , , ,