Міністр інфраструктури та регіонального розвитку Лілія Дабіжа разом із міністром транспорту Мірчею Пескалуце та іншими посадовими особами на місцях проінспектували роботи з відновлення залізничної ділянки Бендери-Кайнарі-Каушани-Чимишлія-Басарабяска-Етулія-Джурджулешти.

 

Під час бесід з менеджерами компанії ТОВ «Теміржол жондеу» Лілія Дабія наголосила на важливості реалізації проекту та попросила посилити зусилля для прискорення запланованих робіт.

 

Підрядник поінформував міністра, що зараз проводить поточні ремонтні роботи, укладає договори з постачальниками матеріалів та готує техніку для проведення робіт.

 

Проект передбачає капітальний ремонт близько 80 км та поточний ремонт близько 153 км колії. Після завершення робіт пасажирські поїзди курсуватимуть зі швидкістю близько 120 км/год. на відповідній ділянці залізниці, а вантажні поїзди — зі швидкістю близько 90 км/год.

 

 

Також сьогодні Лілія Дабіжа відвідала локомотивне депо у Бессарабському. Депо обслуговує магістральні локомотиви, закуплені за підтримки Європейського Союзу та зовнішніх партнерів. У ході візиту очільниця відомства ознайомилась із процесами технічного обслуговування локомотивів та обговорила з адміністрацією С.С. «Залізниця Молдови» про проблеми, з якими вони стикаються.

 

 

Проект модернізації залізничної ділянки Бендери-Каушани-Басарабяска-Етулія-Джурджулешть здійснюється за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку. Це найбільш завантажена ділянка залізниці в країні, яка забезпечує транзит вантажів з Румунії та України.

 

Про це інформує CityTrans з посиланням на прес-центр Міністерства інфраструктури та регіонального розвитку Молдови

 

Позначки: , , , ,