Після технічного обстеження та реєстрації автобуси замінять електротранспорт на міських маршрутах.

Мерія Таллінну передала 20 автобусів для відновлення транспортного сполучення Житомиру: 14 транспортних засобів вже прибули до міста, 6 ще в дорозі. Про це повідомляє CityTrans з посиланням на Zhitomir info.

Для передачі автобусів до Житомира особисто прибув мер Таллінна Міхаїл Килварт:

“Ми використовували ці автобуси на вулицях Талліна. Це відносно нові автобуси, їм не більше 10 років. Всі вони у хорошому стані”, – зазначив Килварт.

Після технічного обстеження та реєстрації автобуси працюватимуть на міських маршрутах. Частково ними замінять електротранспорт – тролейбуси та трамваї – задля забезпечення транспортного сполучення, повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин:

“Так звані “гармошки”, автобуси великої місткості, будуть використовуватися на великих маршрутах, Богунія та Крошня. У часи пік саме вони мають забезпечити перевезення пасажирів”.

Торік уряд Естонії передав Житомирській області 22 автобуси Irisbus Crossway виробництва Iveco, які раніше обслуговували пасажирські регулярні лінії в Естонії. Нині автобуси забезпечують транспортне сполучення на Житомирщині та здійснюють перевезення дітей на безоплатній основі в громадах, які свого часу передали 96 автобусів на потреби ЗСУ.

Повідомляється, що Естонія стала першою країною, яка зголосилася допомогти Житомирщині з ліквідацією наслідків ворожих обстрілів. Урядова комісія Естонії визначила об’єкти, відбудову яких буде профінансовано з бюджету країни.

Позначки: , , , ,