Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

 

«Ми змінюємо години платного в’їзду у центральну частину міста. Тобто, ми залишаємо безкоштовний в’їзд з 06.00 год ранку і до 08.00 год. А далі, транспортні засоби категорії «Г» – машини, які вивозять будівельне сміття і обслуговують підприємницькі структури, мають право на платний проїзд тільки з 08.00 год і до 09.00 год. Раніше це було до 10.00 год. Зараз ми пропонуємо, щоб з 09.00 год ці машини залишали пл. Ринок і пішохідну зону», – доповіла Ірина Кулинич, директорка департаменту економічного розвитку ЛМР.

Відтак для отримання права на в’їзд у пішохідну зону у період з 08.00 год. до 09.00 год. власники транспортних засобів категорії «Г» повинні сплатити на рахунок ЛКП «Муніципальна варта» відповідну плату за обслуговування системи в’їзду/виїзду у пішохідну зону. Однак не пізніше 09.00 год вони зобов’язані залишити пішохідну зону.

 

Право в’їзду водіям цих транспортних засобів надається для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари, будівельного сміття та будівельних відходів тощо.

 

Разом із тим у мерії збираються підняти вартість заїзду для цієї категорії транспортних засобів.

 

«Мушу наголосити, що ми також переглядаємо тариф на платний в’їзд. Він багато років залишається без змін. Тому з 1 вересня, коли вступить в дію рішення про зміну годин, буде також встановлено новий тариф. На сьогодні місячна перепустка на в’їзд становила приблизно 900 грн», – додала посадовиця.

                 Джерело: ЛМР