Для цього Укрзалізниця відремонтувала майже 70 км колій, оновила 10 мостів на дільницях Держкордон — Старжава — Хирів — Нижанковичі — Держкордон (лінія 102) та Хирів — Самбір.

 

Також Укрзалізниця відремонтувала вокзальну інфраструктуру в Хирові, Нижанковичах та Старжаві.

 

«Завдяки завершенню цих проєктів ми суттєво наростимо пропускну спроможність нашого західного кордону, зокрема його ключового напрямку — польського. Це додаткові можливості для експортерів, додаткові логістичні шляхи для транспортування міжнародної допомоги Україні та прискорення практичної інтеграції України в європейський ринок.

 

Відновлення цих двох дільниць є не єдиними залізничними проєктами, які ми реалізували протягом останніх місяців. У 2022 році завершили реконструкцію та електрифікацію дільниці Ковель – Ізов – Держкордон.

 

Дякую польським партнерам, зокрема Міністру інфраструктури Анджею Адамчику та Міністру Ради Міністрів Польщі Міхалу Дворчику за підтримку та готовність приймати швидкі та критичні рішення для стабільної логістики на кордоні. Партнерство України та Польщі наразі є наріжним каменем не тільки стабільних логістичних маршрутів для експортерів, але й забезпечення обороноздатності України», – прокоментував Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

 

Окрім цього, продовжується розвиток автомобільної прикордонної інфраструктури в рамках проєкту «Відкритий кордон», ініційованого Президентами України та Польщі.

 

Зокрема, відкрито для руху пустих вантажівок пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховіце», модернізовано та збільшено пропускну спроможність пункту «Краківець – Корчова», а також знайдено інфраструктурне рішення для зменшення черг в пункті «Ягодин – Дорогуськ».

 

Про це повідомляє CityTrans з посиланням на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

 

Позначки: , , , , ,