5 грудня запустили рух відремонтованим мостом через річку Ірша, що на міжнародній трасі М-07 Київ – Ковель – Ягодин поблизу села Українка. Досі транспорт рухався тимчасовою переправою поруч.

 

 

 

 

Траса М-07 сполучає Київщину та Житомирщину, об’єднує п’ять областей країни та веде до україно-польського пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ», тому відновлення проїзду на всій її протяжності є національним пріоритетом.

У березні внаслідок ворожих артобстрілів міст через Іршу було пошкоджено. З міркувань безпеки рух транспорту був закритий. За місяць для безпечного проїзду облаштували тимчасову переправу паралельно до мосту. Це дало змогу перетинати річку без використання об’їзних маршрутів.

 

 

 

 

Під час ремонту шляховики демонтували мостове полотно і тротуарні консолі, шафну стінку, перехідні плити з київського боку, влаштували ригелі на опорах, шафну стінку і перехідні монолітні плити з боку Києва та балки між опорами 0-5,відремонтували опори, замінили бар’єрне і перильне огородження на всій протяжності мосту та на підходах, уклали асфальтобетонне покриття на мосту та підходах і розмітку.

Попереду – фарбування опор, балок і ригелів захисною фарбою та завершення організації руху.

На території Житомирської області зведено 2 тимчасові об’їзди на місці зруйнованих мостів: на трасі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та Р-02 Київ – Іванків – Овруч.

 

 

 

 

Про це пише CityTrans з посиланням на інформацію Міністерства інфраструктури України

Позначки: ,