“Укравтодор” відновив проїзд 50 мостами, знищеними під час війни.

“У Сумській області транспорт поїхав по відбудованому мосту в Конотопському районі. Разом з Державною спеціальною службою транспорту “Укравтодор” з’єднав за допомогою відбудови кілька районів прикордонної області”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук  заступник ​​голови Державного агентства автомобільних доріг України Андрій Івко.

За його словами, міст став п’ятдесятою штучною спорудою, через яку від початку повномасштабного російського вторгнення “Укравтодору” вдалося відновити рух.

 

“Десь ми зводили об’їзний шлях, а подекуди – тимчасові переправи. Та стратегічні об’єкти, де рух вантажного транспорту надзвичайно важливий для життєдіяльності країни і немає альтернативи, відбудовуємо повністю. Таким був міст на Конотопщині. Відтепер до людей почнуть курсувати автобуси, а урожай фермери зможуть швидко довезти до місць зберігання та переробки”, – зазначив заступник ​​голови “Укравтодору”.

Івко нагадав, що від початку війни 15 областей України зазнали інфраструктурних руйнувань. Лише дорожній галузі було завдано  збитків на 958 мільярдів гривень, оскільки  було пошкоджено та знищено майже 25 тисяч кілометрів доріг та 311 штучних споруд.