На період воєнного стану вночі рухомий склад метрополітену розміщується на кожній станції. Тож дніпряни можуть без проблем використовувати його як тимчасове укриття. Вночі на станціях перебуває орієнтовно близько 700 чоловік, а при надходженні сигналу «Повітряна тривога» кількість людей значно збільшується.

«На станціях було встановлено фільтри очищення води, ємності для забору та зберігання питної води, дизель-генератори, прокладено та змонтовано кабельну мережу для забезпечення електроживлення насосного обладнання та аварійного освітлення станцій у разі відсутності електропостачання. Крім цього, від волонтерського штабу було отримано матраци для комфортного перебування дітей», – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев. 

Щодо бомбосховищ, які розташовані на територіях депо, то ними мешканці Дніпра теж можуть користуватись цілодобового. Вони повністю обладнані системою обігріву, є електроенергія, водопостачання та водовідведення. Також функціонують дитячі кімнати, створені запаси питної води, медичних засобів. Організовано цілодобове чергування працівників підприємства для підтримання та створення необхідних умов перебування та розміщення громадян.

Нагадуємо, в умовах воєнного стану діє обмеження, пов’язане з комендантською годиною, тому транспорт працює з 07:00 до 18:00, а на час повітряної тривоги рух зупиняється. Тимчасово припинено відображення транспорту на онлайн-сервісах.