У Запорізькому військовому шпиталі створили спецтранспорт для поранених — один такий автобус замінює 5-6 автомобілів швидкої допомоги.

Один із запорізьких муніципальних автобусів повністю переобладнали під мобільну лікарню для евакуації поранених військовослужбовців. Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

 

Тепер цим транспортом поранених військовослужбовців будуть евакуювати до медичних закладів Дніпра. У дорозі пораненим надають необхідну медичну допомогу один лікар і дві медсестри.

 

Представники військового шпиталю зазначили, що цей автобус один із перших в Україні, який призначений для перевезення поранених військових. Евакуаційний транспорт обладнано 5 лежачими місцями, а ще 16 призначені для сидіння.

 

«Один такий автобус замінює 5-6 автомобілів швидкої допомоги. Тому для шпиталю це дуже необхідна річ. В ньому є спеціальне медичне обладнання, а також необхідні препарати, щоб за цей час, поки йде транспортування, ми могли надати людині допомогу. Це і медикаментозне знеболення, інфузії та інше, але, звичайно, все залежить безпосередньо від стану хворого. Зазвичай ми транспортуємо поранених легкого або середнього ступеня важкості», – розповів начальник відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Запорізького військового шпиталю майор В’ячеслав Мережко.

Фото: www.zoda.gov.ua