У столиці планують збільшити кількість наземних пішохідних переходів, щоб забезпечити фізичну безбар’єрність транспортної інфраструктури міста.

Як повідомляється на Facebook-сторінці міської ради, такий проєкт рішення вже зареєстровано в Київраді.

 

Кількість наземних пішохідних переходів планують збільшити шляхом модернізації перехресть, будівництва, капітального ремонту та реконструкції світлофорних об’єктів.

 

Зазначається, що під час повномасштабної російсько-української війни питання створення безбар’єрного середовища в місті стає ще більш актуальним, оскільки до столиці з лінії фронту повертаються військові, які отримали інвалідність або травми кінцівок внаслідок поранень. Тож доступність міського простору має бути новою суспільною нормою.

 

«Підземні пішохідні переходи є справді бар’єром для пересування людей з дитячими візками, людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших маломобільних категорій населення, – зазначила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова та додала: Депутатський корпус Київської міської ради створює простір необмежених можливостей для киян та гостей міста, в якому не має місця дискримінації та враховують інтереси кожного. Необхідно забезпечити всім мешканцям рівний доступ до транспорту, адміністративних будівель та інших міських об’єктів. Міська влада переймає європейський досвіт та впроваджує сучасний підхід щодо планування столиці».

 

Фото: gre4ark.livejournal.com