Облаштування майданчика в ближньому центрі міста дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

19 серпня у Львові виконком міськради ухвалив рішення, що на вул. Кривоноса, 6 облаштують спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів. Майданчик на 77 машиномісць облаштують на території ДП “Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем”. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

 

На сьогодні у місті діє 2 майданчики, де зберігають евакуйовані авто – на вул. Конюшинній, 13 та на вул. Тролейбусній, 1.

 

«Транспортування авто у ці локації забирає багато часу. До прикладу, аби перевезти автомобіль-порушник на вул. Конюшинну та повернутися звідти, евакуатору необхідно 2 години. На вул. Тролейбусну – годину-півтори. А маючи такий майданчик у ближньому центрі, евакуація займатиме 20-25 хв», – розповів заступника начальника управління безпеки ЛМР Юрій Дякович.

Да даними управління безпеки ЛМР, щодня у Львові евакуйовують в середньому 15 автомобілів, які створюють суттєві перешкоди для руху транспорту. Аби повернути авто, водій-порушник має сплатити вартість послуги з евакуації автомобіля.

 

Нагадаємо, що у Львові діють нові тарифи на послуги з евакуації транспорту на штрафмайданчики.

 

                 Фото: Роман Балук