Переправа від норвезьких партнерів допоможе поліпшити автомобільне сполучення між Україною та Румунією у Чернівецькій області. Тимчасовий міст влаштовується у селі Глиниця на дорозі Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під’їздом до пункту пропуску «Вадул-Сірет». Це переправа типу acrow/bailey, яка підходить для пересування важких транспортних засобів.

 

Планується швидко змонтувати міст, аби покращити транспортне сполучення між населеними пунктами області, і забезпечити ще один транспортний коридор до кордону з ЄС, допоки триватимуть ремонтно-будівельні роботи на основному мості через річку Прут. Одночасно коригується проєктно-кошторисну документацію для капітального ремонту основного моста через річку Прут, аби відновити ремонтно-будівельні роботи.

 

 

 

 

Норвегія вже передала Агентству відновлення 10 тимчасових мостових конструкції. Перша партія прибула в Україну 11 січня. Після того, як вітчизняні фахівці вивчили тонкощі монтажу конструкцій, Агентство відновлення розподілило мости на ділянки державних доріг, де терміново потрібно поліпшити проїзд.

 

Про це інформує CityTrans з посиланням на Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України

 

Позначки: , , ,