У Болгарії завершено будівництво двотрубного тунелю завдовжки 1 км на ділянці Елін-Пелін – Костьонець залізниці Софія – Пловдів.

 

Завершення робіт забезпечить курсування пасажирських поїздів зі швидкістю до 160 км/год.

 

Це перший тунель, побудований за проектом модернізації ділянки завдовжки 20 км, і перший залізничний об’єкт, споруджений у країні протягом останніх 50 років.

 

Проект модернізації ділянки Елін-Пелін — Костенець включає будівництво двотрубних тунелів загальною довжиною близько 7 км та інших штучних споруд, у тому числі мостів і шляхопроводів, нової станції в Елін-Пеліні, зупинного пункту Побіт-Камик, а також оновлення систем сигналізації та зв’язку.

 

Роботи на цій найскладнішій ділянці веде з 2021 р. турецьке спільне підприємство DZZD Jen Dui Railway Elin Pelin за контрактом вартістю 255 млн євро (без ПДВ).

 

Цей проект є частиною більш масштабної програми модернізації залізниці Софія — Пловдів у складі коридору Orient/East-Med трансєвропейської мережі TEN T, що зв’язує порти чотирьох морів — Північного, Балтійського, Чорного та Середземного. Програма співфінансується із фондів ЄС.

 

Про це інформує CityTrans

 

Позначки: , ,