Французька залізниця SNCF планує підвищити ефективність та пропускну спроможність власної залізничної мережі за допомогою технології MagRail.

 

Європейська високотехнологічна компанія Nevomo та SNCF підписали меморандум про взаєморозуміння для оцінки переваг MagRail у французькій залізничній мережі для підвищення ефективності та пропускної спроможності пасажирських і вантажних перевезень.

 

«Меморандум охоплюватиме три сфери: підвищення продуктивності поточних вантажних поїздів для підвищення лімітів навантаження та збільшення пропускної спроможності на наших вантажних лініях, збільшення пропускної спроможності на перевантажених міських пасажирських лініях та оцінка MagRail як альтернативи для регіональних ліній у поєднанні з легкорейковим транспортом», — зауважив директор з інновацій SNCF Люк Ларош.

Компанія Nevomo розробила технологію MagRail з метою розширення пропускної спроможності наявних залізничних ліній, а також підвищення ефективності системи залізничного транспорту.

 

MagRail забезпечує можливість експлуатації електровозів у неелектрифікованих зонах, таких як термінали та порти. Новацію можна інтегрувати в наявні залізничні системи.

 

У результаті традиційна система залізничного транспорту може отримати кращу динаміку вантажів, вищі обсяги завантаження, більшу гнучкість і спроможність запускати поїзди без потреби прокладати нові лінії та контактну мережу.

 

Про це інформує CityTrans з посиланням на Rail.insider

 

Позначки: , , , , ,