Консалтингова агенція Spherical Insights з офісами в США та Індії випустила звіт про дослідження ринку гібридних поїздів, в якому прогнозує його зростання з 17 до 24 млрд дол. США в період з 2021 до 2030 р. , що використовує альтернативні джерела живлення для тяги – тепловози та дизель-поїзди з накопичувачами енергії, локомотиви з комбінованим приводом та природним газом, поїзди та локомотиви на водневому паливі, з живленням від тягових акумуляторів і навіть від сонячних батарей.

 

Ринок зростатиме в середньому на 6 % на рік, причому найбільше зростання очікується у 2024 р. з подальшим уповільненням темпів у 2025 –2027 роках. та їх збільшенням з 2028 р. Насамперед такий рухомий склад буде затребуваний у великих агломераціях, де через зростання населення необхідний розвиток рейкового транспорту, проте найвищі темпи зростання очікуються у секторі вантажних перевезень.

 

У Європі стабільне збільшення частки гібридних поїздів обумовлено потребою у розвитку пасажирських перевезень, у Північній Америці драйвером зростання стануть вантажні перевезення. На думку авторів дослідження, альтернативний потяг може бути затребуваний при швидкості руху поїздів до 200 км/год. Про це повідомляє CityTrans

 

Позначки: , , , ,