У Львівській громаді дані з приватних відеокамер долучать до міської комплексної системи відеоспостереження. Відповідне рішення «Про функціонування комплексної системи відеоспостереження Львівської міської територіальної громади» затвердили на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

 

Як пояснив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило, зараз міська система відеоспостереження об’єднує понад 1 тис. камер, встановлених в основному за кошти міста і органів поліції, та синхронізована з обласною.

 

«Це дає можливість якісно взаємодіяти з правоохоронними органами та здійснювати превентивну діяльність», – зазначив посадовець.

Також на вулицях Львівської громади планують встановити ще 470 камер відеоспостереження. Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, їх мають встановити за гроші органів поліції. З початку військового вторгнення росії у Львівський громаді встановили 197 відеокамер у межах програми “Безпечне місто”.

 

Також місто співфінансуватиме облаштування систем відеонагляду у будинках та на довколишніх територіях за програмою «Безпека житлових кварталів». Вона передбачає, що закупівлю обладнання та його монтаж порівну оплачують місто і мешканці.

 

«У межах цієї програми працюватимемо цільово з ОСББ та управлінськими компаніями, щоб вони визначали і пропонувати ті місця, в яких доцільно встановити відеоспостереження», – уточнив Олег Забарило.

 

Фото: Суспільне Львів