Згодом обмінювати своє водійське можна буде у підрозділах держпідприємства «Документ», що входить до сфери управління Державної міграційної служби України, повідомили в МВС.

Зокрема, органи Державної міграційної служби прийматимуть заяви на обмін посвідчення водія, направлятимуть їх для перевірки в сервісні центри Після перевірки посвідчення надрукують у держпідприємстві Документ. Після цього права можна буде забрати.

 

Відповідний наказ МВС України «Про затвердження Порядку взаємодії сервісних центрів МВС та уповноважених суб’єктів» 11 травня зареєстровано у Міністерстві юстиції України. Цим актом урегульовано порядок взаємодії Головного сервісного центру МВС та ДМС для забезпечення обміну посвідчення водія.

 

За статистикою послуга щодо обміну посвідчення є однією з найбільш затребуваних, особливо в період воєнного стану. Минулого року нею скористалися понад 500 тис. громадян, а з початку цього року донині – уже більш як 150 тис.

 

Але на тлі війни багато сервісних центрів МВС були змушені закритися. У березні більшість із них уже відкрилася, і тепер українцям надається оновлений список послуг, щоб підлаштуватися під реалії в умовах війни.

 

Тепер українці можуть замовити послугу як у МВС, ЦНАП, так і ДМС.

 

“Таким чином, ми розширюємо перелік суб’єктів, уповноважених надавати цю адміністративну послугу. Громадянин має право обирати, де йому буде зручніше та швидше отримати державну послугу”, – пояснив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.