Завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ, у Львові зміцнюють сталу мобільність.

Так, нещодавно, на виконання одного з пунктів Плану сталої мобільності, місто отримало від німецьких партнерів 9 велосипедів з електропідсиленням. Передбачали, що двоколісним транспортом користуватимуться ті працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Відтак, за перші тижні електровелосипеди в основному використовували інспектори з паркування, які змушені бути швидкими, мобільними та оперативно реагувати на ті чи інші звернення.

 

Нагадаємо, для Львова, у співпраці GIZ та під егідою проєкту TUMIVolt, розробляють концепцію електромобільності. І одним з її елементів є придбання для міста електровелосипедів.

 

«Ще у вересні 2021 в межах проєкту «TUMIVolt – міська мобільність з відновлювальних джерел енергії» ми почали напрацьовувати план розвитку електромобільності для міста. А зараз ця тема ще більш актуальна, ніж була до початку війни. До кліматичних змін додається ще питання ціни на паливо, а також його доступність та походження», – зазначає експерт з питань транспортної політики GIZ Армін Вагнер.

За його словами, за перший тиждень роботи електросипедів у Львові найчастіше ними користувалися інспектори з паркування.

 

«Також ми отримали прохання забезпечити працівників районних адміністрацій такими легкими електричними транспортними засобами. Це свідчить про тенденцію до зростання популярності використання у роботі електровелосипедів», – додав Армін Вагнер.

Як зауважив консультант проєкту TUMIVolt Дем’ян Данилюк, велосипеди з електропідтримкою суттєво допомагають на ділянках зі складним схилястим рельєфом. Електропідсилення розганяє велосипед до 25км/год., після чого відключається. В режимі інспектування вулиць одного повного заряду акумуляторної батареї вистачає на 3 дні.

 

                                                Джерело: ЛМР