Повноцінний рух мостом відкрито й автівки рухаються дорогою державного значення. Ця міжнародна траса сполучає столицю з Полтавщиною і Харківщиною та є однією з ключових доріг країни.
Міст через Трубіж було підірвано на початку повномасштабного вторгнення. Після звільнення області від російських загарбників дорожники оперативно влаштували поруч з мостом тимчасовий об’їзд, що дало змогу рухатись транспорту, проте тимчасові переправи не здатні витримати навантаження від руху транспорту тривалий період.
І для повноцінного проїзду потрібно було капітально відбудувати споруду. Дорожники розібрали конструкції зруйнованого мосту та розпочали будівництво.


Праву частину мосту відкрили для всіх видів автотранспорту у листопаді. За цей час дорожники завершили роботи й по лівому проїзду: влаштували два шари асфальтобетону, водовідведення з мосту та встановили бар’єрне огородження.
Загалом на Київщині було зруйновано 24 штучні споруди на дорогах державного значення. По 20 з них забезпечено проїзд шляхом будівництва тимчасових переправ. Два великі мости, у Стоянці на М-06 та міст через Трубіж на М-03 капітально відновлено.

 

 


Про це повідомляє CityTrans з посиланням на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Позначки: ,