Укравтодор та Укрзалізниця розпочинають процес детальної оцінки руйнувань дорожньої, мостової та залізничної інфраструктури у Київській області, а також забезпечення транспортного сполучення на найбільш постраждалих ділянках.

 

«Найближчими днями почнемо відбудову зруйнованих мостів. За попередніми розрахунками — на кожен міст потрібно 2–3 місяці. Паралельно працюємо над тимчасовими рішеннями для відновлення сполучення трасою Київ — Чоп. План завершити роботи за пару тижнів.

За місяць також плануємо відновити залізничне сполучення від Святошина до Клавдієвого. Робимо усе, щоб дорога додому стала безпечною та комфортною» — розповідає Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Наразі силами Служби автомобільних доріг у Київській області вже розпочато:

  1. Влаштування переправи на місці зруйнованого мосту та паралельно стартує будівництво мосту на трасі М-06 Київ-Чоп, поблизу с. Стоянка.
  2. Влаштування тимчасової дороги на будівництво нового мосту на маршруті Р-30 Під’їзд до Ірпеня.
  3. Також для відновлення руху електричок на маршруті Святошин — Клавдієво, Укрзалізниця розпочинає процес ремонту станції та колій. Роботи планується завершити протягом місяця.

Внаслідок злочинних дій росії зруйновано:

  • міст на автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп, Стоянка
  • міст між с. Буча та м. Ірпінь.
  • міст через р. Буча, на дорозі Т-10–01.
  • міст на дорозі Р-30 Під’їзд до м. Ірпеня км 6+000
  • міст на дорозі М-07 Київ — Ковель — Ягодин км 23+000 через р. Ірпінь в Гостомелі.