“Укравтодор” відбудовує на Київщині зруйнований міст через річку Трубіж на трасі М-03 Київ-Харків.

 

“Міст через Трубіж на трасі М-03 зруйнували у березні, і з того часу пряме сполучення столиці у напрямку Полтави та Харкова було розірвано. Одразу після звільнення Київщини та ретельного розмінування, збудували тимчасову переправу поруч з мостом, щоб транспорт міг рухатись, не витрачаючи час на об’їзні маршрути.  Сьогодні тут ведеться масштабна відбудова зруйнованого мосту”, – розповів перший заступник голови “Укравтодору” Андрій Івко..

Він зазначив, що мостобудівельники зводять конструкції цілодобово. Нині влаштовано 40 паль, ведуться бурові роботи, армування ростверку опор та бетонування.

 

Завершити роботи планують восени цього року.

 

“Міст суттєво поліпшить логістичну ситуацію за маршрутом Київ-Харків, транспортні потоки безперешкодно рухатимуться дорогою міжнародного значення М-03”, – додав Івко.

Перший заступник голови “Укравтодору” підкреслив, щойно українські військові звільняють території, Держагентство авдодоріг передусім забезпечує тимчасові об’їзди біля зруйнованих мостів.

 

“Сьогодні їх вже 46. Ці тимчасові рішення дозволяють нам швидко налагодити транспортне сполучення в регіонах. Процес відбудови пошкодженої інфраструктури на критично важливих напрямках країни триває”, – резюмував Івко.