Ганновер передасть Миколаєву фронтальні навантажувачі, карети швидкої допомоги та мікроавтобуси.

Місто Ганновер, яке є адміністративним центром німецької федеральної землі Нижня Саксонія, направляє до Миколаєва десять одиниць спеціальної техніки.

Про це повідомляє CityTrans з посиланням на НикВести.

До складу гуманітарного вантажу входять фронтальні навантажувачі, карети швидкої допомоги та мікроавтобуси, а також кілька електрогенераторів.

“Ми зобов’язані допомогти, адже потреба в Миколаєві дуже велика. Складна гуманітарна ситуація вимагає спільних зусиль”, – заявив лорд-мер Ганновера Беліт Онай.

Сім одиниць техніки було взято з автопарку Ганновера, зокрема пожежної частини та різних відомств. Ще три автомобілі було організовано завдяки співпраці з Товариством міжнародного співробітництва (GiZ).

Транспортні засоби потрібні місту Миколаєву для порятунку людей, розбору завалів, а також для підтримання або відновлення електро- та водопостачання.

Очікується, що протягом 7-9 грудня автомобілі будуть доставлені до румунсько-українського кордону, де їх отримають представники з Миколаєва.

Як зазначається, що Миколаїв унаслідок бойових дій втратив майже дві третини автопарку. Значна частина техніки була знищена російськими обстрілами, частина – передана українській армії.

Крім того, росія зруйнувала в Миколаєві близько двох тисяч житлових будинків, багато громадських об’єктів, мостів та доріг, а також серйозно пошкодила електромережу.

Раніше Ганновер і Миколаїв уклали угоду про партнерство.

Позначки: , ,