Centralny Port Komunikacyjny (CPK) обрала інвесторський варіант для будівництва нової лінії між Польщею та Чехією. Високошвидкісна лінія Катовіце—Острава є частиною ширшого інвестиційного проєкту CPK.

 

CPK — це польський транспортний вузол, який об’єднає повітряну, автомобільну і залізничну інфраструктуру та послуги.

 

Окрім того, CPK буде частиною нового проєкту лінії Польща—Україна, що сполучатиме Варшаву та Київ. Лінія перетинатиме CPK і, за словами генерального директора проєкту Міколая Вільда, «буде найкоротшою між Україною та ЄС».

 

Лінія Катовіце—Острава проходитиме через міста Рибнік, Жори, Ястшембє-Здруй і Водзіслав Шльонський перед перетином польсько-чеського кордону на шляху до Острави.

 

Колію між двома останніми побудують «з нуля». На новій лінії також планують побудувати залізничні станції, а також інтермодальний термінал у Водзіславі Шльонському.

 

«Функціонування інтермодального термінала в регіоні можна вважати суттєвим доповненням до наявної мережі, до якої входять вантажні залізничні вузли Острава, Катовіце, Славкув або навіть Домброва-Гурнича», — наголосив генеральний директор проєкту.

Зауважується, що швидкісною лінією Катовіце—Острава  курсуватимуть переважно пасажирські потяги зі швидкістю 250 км/год. Однак його частини також будуть доступні для залізничних вантажних перевезень. Також передбачається, що частина пасажирського сполучення здійснюватиметься новою лінією, тож наявними дільницями курсуватимуть вантажні поїзди.

 

Про це інформує CityTrans з посиланням на Rail.insider

 

Позначки: , ,