За інформацією Львівської міської ради, двоє водіїв ЛКП «Львівелектротранс» поїдуть у німецький Лейпциг на Міжнародний трамвайний чемпіонат «TRAM-EM – 2022». Як зазначають організатори, цьогорічна подія буде присвячена війні в Україні. Для російських міст запрошення на цей захід скасували.

 

 «Ми з великим співчуттям слідкуємо за жахливою війною у вашій країні. Нам сумно та ми приголомшені тим, що відбувається, і нам важко підібрати потрібні слова. Наші думки з вами та вашими родинами, і ми сподіваємося, що російська агресія скоро закінчиться…», – йдеться у спільному листі-запрошенні комітету Міжнародного трамвайного чемпіонату «TRAM-EM – 2022» за підписами генерального директора Leipziger Verkehrsbetriebe (LVB) Пітера Мюллер-Маршхаузена та президента TRAM-EM Віланда Штумпфа.

 

На перегонах водіїв трамвая, які відбуватимуться 19-22 травня у Лейпцигу, від ЛКП «Львівелектротранс» свою професійну майстерність демонструватимуть Степан Поплавський та Ірина Козак.

 

«Степан Поплавський – перший водій трамвая, який освоїв низькопідлоговий п’ятисекційний трамвай «Електрон». І сьогодні він є основним вчителем та наставником для інших водіїв у трамвайному депо (і не лише Львова ).

Ірина Козак свою роботу любить понад усе. І з задоволенням ділиться цією любов’ю як інструктор для інших водіїв. Її мрія – освоїти керування «залізним птахом». Сама жартує, що панель керування трамваєм чимось схожа на прибори у літаку», – розповіли про колег у ЛКП «Львівелектротранс».

 

Довідка:

У 2022 році відзначатимуть 150-у річниці запуску трамваю в Лейпцигу. З цієї нагоди комунальне транспортне підприємство LVB (Лейпцизьке транспортне управління) буде приймати Міжнародний трамвайний чемпіонат «TRAM-EM – 2022».

З 2012 року Європейський чемпіонат водіїв трамваю зарекомендував себе як щорічна подія в Європі. Раз на рік найкращі водії зустрічаються, аби випробувати себе в різних дисциплінах та визначити переможця.

Європейський чемпіонат водіїв трамваю, який відбудеться в Лейпцигу, вперше пройде як світовий чемпіонат.