Компанія Siemens Mobility забезпечила замовлення на обслуговування поїздів, що курсують за маршрутами оператора пасажирських перевезень TransPennine Express.

 

Контракт розрахований на 8 років, до 2031 року, і має вартість 530 млн євро.

 

Потяги класу 185, які належать EversholtRail Leasing і передані в оренду оператору Transpennine Trains, експлуатуються компанією Siemens Mobility з 2006 року.

 

Контракт на обслуговування та технічне обслуговування включає 51 потяг класу 185. Вони оснащені пакетом хмарних програм компанії Railigent X, що дає можливість здійснювати моніторинг стану дистанційно та отримувати конкретні оновлення щодо продуктивності кожного окремого потягу.

 

Потяги курсують за маршрутами Манчестер, Шеффілд і Кліторпс і Манчестер – Халл. Таким чином, більша частина робіт з технічного обслуговування проводитиметься на депо Ардвік у Манчестері. Інші центри технічного обслуговування знаходяться в Йорку та Кліторпсі.

 

Siemens Mobility має 13 таких складів технічного обслуговування у Великій Британії.

 

На коліях Великої Британії курсує 572 поїзди, виготовлені Siemens, що становить приблизно чверть усіх поїздів у країні. Всього підприємство обслуговує 587 одиниць.

 

Про це інформує CityTrans з посиланням на RailTech.com

 

Позначки: , , ,