Таким чином уряд планує підвищити безпеку на дорогах

Кабінет міністрів України за результатами роботи комісії з технічного розслідування ДТП, що сталася 7 грудня 2021 року у Чернігівській області, ухвалить рішення щодо підвищення безпеки на дорогах та експлуатації відповідного маршрутного транспорту. Про це заявив під час засідання уряду 9 грудня прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Mіntrans.

«Сьогодні уряд прийме рішення про утворення комісії з технічного розслідування ДТП. Звіт про результати розслідування причин аварії має бути поданий до Кабінету міністрів України до 31 січня 2022 року. Після цього урядом будуть прийняті відповідні рішення щодо підвищення безпеки на дорогах та експлуатації відповідного маршрутного транспорту», – сказав прем’єр.

Відтак Кабмін утворив урядову комісію з технічного розслідування дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 7 грудня 2021 року у Чернігівській області. У той день у селі Брусилів Чернігівської області вантажівка зіткнулася з маршрутним автобусом. Унаслідок ДТП загинули 13 людей, а ще шестеро важко травмувалися.
Позначки: , ,