Стартував другий етап прийому заявок від органів місцевого самоврядування на отримання субвенцій

Ілюстративне фото

Міністерство розвитку громад та територій оголосило про другий етап відбору заявок від органів місцевого самоврядування на отримання субвенцій для придбання комунальної техніки, про це відомство повідомило на своїй сторінці у Facebook.

Внесення змін до державного бюджету на 2021 передбачає збільшення доходів і видатків для реалізації низки інфраструктурних проєктів. Зокрема, 100 млн грн буде спрямовано місцевим бюджетам для придбання комунальної техніки.

«Мінрегіон розпочинає прийом заявок від ОМС щодо розподілу субвенції, який триватиме з 9 до 14 грудня», – повідомив перший заступник міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський.

Відтак упродовж шести днів виконавчі органи сільських, селищних, міських рад можуть подавати до Мінрегіону клопотання та матеріали для отримання субвенції. Документи приймаються у паперовому вигляді або в електронному з накладеним цифровим підписом. З переліком документів можна ознайомитися тут.
Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що у 2022 році прогнозований обсяг місцевих бюджетів збільшиться на понад 87 мільярдів гривень у порівнянні з 2021-м роком.
Позначки: , ,