У зв’язку із дефіцитом пального, у місті скасували роботу кількох автобусних маршрутів, а на деяких – зменшили кількість транспортних одиниць. Водночас трамваї та тролейбуси працюють у посиленому режимі.

Як повідомили у вівторок, 17 травня, у прес-службі Львівської міськради, загалом у місті оптимізували роботу 20% громадського автотранспорту. За словами заступниці міського голови з питань ЖКГ Ірини Маруняк, всі автобуси повернуть на маршрути, як тільки владнається проблема з пальним.

 

Так, зараз не курсують маршрути №10, 11, 33, 43, 45. Маршрут №61 скорочено до пл. Різні, а маршрут №34 дублює автобус №20. Як пояснила Ірина Маруняк, на маршрутах, роботу яких призупинили, курсувало від 1 до 3 автобусів і був невеликий пасажиропотік, тож вони були збитковими. Деякі з них — до прикладу, маршрут №45 — зняли ще під час пандемії. Маршрути з високим пасажиропотоком працюють без змін. Натомість, замість призупинених автобусів, курсує електротранспорт.

 

«Просимо з розумінням поставитися до ситуації. Як тільки проблема з дефіцитом пального вирішиться, кількість транспорту відновимо», — пояснила Ірина Маруняк.