Одеський міськелектротранс шукає постачальника 12 трьох- або п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв та супутніх послуг. Проєкт реалізується спільно з ЄІБ.

КП “Одесміськелектротранс” (ОМЕТ) оголосило тендер на закупівлю 12 одиниць нових трьох- або п’ятисекційний повністю низькопідлогових трамваїв та супутніх послуг в рамках проєкту “Міський громадський транспорт України”, що реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), повідомляє CityTrans з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ілюстративне фото

Згідно з оприлюдненим на порталі ProZorro запрошення до участі в тендері в рамках підпроекту “Магістральний трамвайний маршрут прямого сполучення “Південь-Північ”, в рамках тендеру передбачається поставка 12 трамвайних вагонів, розрахованих на ширину колії 1524 мм довжиною 26-32 м, шириною 2,5 метра, сумарною пасажиромісткістю не менше 250 пасажирів, із запчастинами і витратними матеріалами. Заявки на участь у тендері приймаються до 7 вересня поточного року.

Згідно з графіком перша поставка трамваїв має відбутися не пізніше 52 тижнів, завершення – не пізніше 76 тижнів з дати підписання договору. Тендерні заявки приймаються на один лот.

У запрошенні зазначається, що покупець застосовує преференційну надбавку в розмірі 15% для трамваїв, вироблених в Україні (рівень локалізації не менше 30%).

Згідно з умовами тендеру, учасник торгів повинен, зокрема, мати мінімальний середньорічний оборот в якості генпідрядника за останні три роки не менше 7 млн ​​євро, і надати докази наявності активів або інших фінансових коштів, які дозволять йому забезпечити наявність оборотних коштів для виконання договору в сумі не менше 10 млн євро.

Учасник також повинен мати не менше п’яти років досвіду у виготовленні трамваїв і мати підтвердження поставок не менше 10 повністю низькопольних трамваїв за останні п’ять років, а виробник трамваїв повинен мати виробничі потужності (свої або орендовані) і необхідні ліцензії.

Якщо учасником виступає СП, консорціум або асоціація, то хоча б один учасник повинен відповідати 60% кваліфікаційних критеріїв середньорічного обороту і фінансових ресурсів.

Позначки: , , , , ,